FUREL sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie realizacji systemów sterowania. Specjalizujemy się głównie w projektowaniu układów sterowania dla linii do przetwórstwa biomasy i odpadów, oraz modernizacji maszyn poprzez wymianę i aktualizację oprzyrządowania sterowniczego.

Zaufanie jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci pozwoliło nam przez prawie 30 lat zdobywać doświadczenie w tej branży. Jesteśmy w stanie dostarczyć sprawdzone, pewne i zoptymalizowane rozwiązania.

Jeśli zależy Ci na bezawaryjnej pracy i ciągłości produkcji to wiedz, że korzystamy z podzespołów wysokiej jakości a nasze kontakty z dostawcami pozwalają na bardzo szybkie dostarczenie potrzebnych komponentów.

W zakres naszej oferty wchodzą:
– opracowanie koncepcji sterowania,
– wykonanie projektu elektrycznego,
– programowanie sterowników PLC, paneli operatorskich HMI oraz systemów SCADA,
– montaż szaf sterowniczych zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami CE,
– prace łączeniowe na obiekcie,
– uruchomienie systemu sterowania,
– szkolenie obsługi,
– wsparcie techniczne po uruchomieniu obiektu.

Jeżeli jesteś w posiadaniu linii produkcyjnej bądź maszyny, która nie spełnia już Twoich oczekiwań, jest niewydajna, trudna w obsłudze i często się psuje to możemy ją dla Ciebie zmodernizować. Dopasowujemy koncepcję i rodzaj sterowania do Twoich wymagań oraz możliwości finansowych. Czasem niewielka zmiana może przynieść wymierne korzyści.

Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i prostotę obsługi. Nasze aplikacje reagują na każde nieprzewidziane zdarzenie, które może powodować niebezpieczeństwo. Przyjazny interface pozwala na prostą i intuicyjną obsługę. Mnogość danych i sposobów ich przedstawienia pozwala precyzyjnie dobierać parametry regulacyjne zwiększając przez to wydajność i jakość wytwarzanych produktów.

Jeśli chcesz wkroczyć do świata systemów produkcji, w którym sterowniki PLC, falowniki, panele dotykowe HMI, systemy SCADA, nowoczesna sensoryka, sterowanie bezprzewodowe WI-FI, GSM, GPRS, są codziennością to zapraszamy do współpracy.